תעשיות שיש כדר

תעשיות שיש כדר לוגו

גרניט פורצלן אינפיניטי INFINITY

גרניט פורצלן אינפיניטי 

ראשית אנו רוצים לספר לכם כי  הגעתם לחברת תעשיות שיש כדר יבואנים משווקים ומתקינים של שיש וגרניט פורצלן בישראל עם למעלה מ 65 שנה של ניסיון ומובילות בתחום השיש והפורצלן בישראל, אם כך לאחריות שכל חברה תעניק לכם אתם גם תקבלו את האחריות הכפולה של תעשיות שיש כדר ישראל.

חברת תעשיות שיש כדר מספקת שירות של אספקת שיש למטבחים ממרבית החברות המובילות בישראל ובעולם, אנו מספקים ומרכיבים לקבלני בניין, מעצבים ואדריכלים וכמובן לאלפי לקוחות פרטיים מרוצים מזה עשרות שנים.

תעשיות שיש כדר תלווה אתכם    בבחירת המוצר הנכון והמתאים לצרכים שלכם לבחירת השיש או הגרניט למטבח שלכם כולל פירוק השיש הישן אם נדרש והרכבת החדש .

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה וייעוץ או ביקור במשרדינו ובתצוגה שלנו.

אנו מבינים שלאור המבחר הגדול שקיים של שיש למטבחים או גרניט פורצלן למטבחים קיים קושי בהבנת ההבדלים בין כל סוג ואיזה מענה כל אחד מספק , לכן אנו ממליצים גם לקרוא את המאמרים שלנו המסבירים על ההבדלים בין הסוגים הרבים.

שיש וגרניט פורצלן כגון גרניט פורצלן אינפיניטי למטבח צריך להיות עמיד בפני שברים וחתכים שעלולים להיווצר מסכינים וכלים שמניחים עליו וכן מהחום של האוכל החם.

תעשיות שיש כדר מייבאים מייצרים ומשווקים שיש גרניט ברמת איכות חומרים גבוהה ביותר וכמובן מבצעים עבודות מיוחדות כמו חיתוכים מיוחדים והתקנות של כיורים אינטגרליים ברזים מתוך השיש ועוד. כל זה ברמת ביצוע אופטימלית.

לוחות גרניט פורצלן איניפינטי נוצרים בתהליך ייצור מורכב וקפדני בטכנולוגיה מתקדמת ביותר ולכן נותנים עמידות ופתרון מהרמה הראשונה בעולם . אתם מוזמנים להתקשר אלינו לקבלת פרטים ומחירים.

דוגמאות שיש למטבחים שלנו בתעשיות שיש כדר

אנו בתעשיות שיש כדר מספקים מגוון רחב של סוגי אבנים ושיש למגוון חלקי המטבח

פוסטים אחרונים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מספר סוגי שיש למטבחים - תעשיות שיש כדר

שיש אוניקס

אבן אוניקס משתלבת בכל קונספט דקורטיבי ומשתלבת עם מגוון של צבעים דומיננטיים בגלל הגימור העדין שלה והצלילות של הגוונים שלה.

שיש גרניט

באבן הגרניט ניכר מאוד היופי שבה וגם עושר הדוגמאות שמגיע בכל ייבוא. הגרניט הינו קשה ובא במגוון צבעים עזים ורכים שנוצרים עמוד באדמה.

שיש קיסר

מרכיבו העיקרי הוא חול עם חומרי הדבקה ופיגמנטים שנותנים לו אין סוף של צבעים ודוגמאות מטורפות. זהו אחד המוצרים הפופולריים בעולם.

שיש קיי סטון

שיש קיסטון הוא סוג של אבן טבעית וסינתטית. הוא מיוצר ממשטחי קוורץ סינטטיים שמעיניקים לו מראה מרשים ביותר סגנון יוקרתי ועמיד.
מגוון סוגי שיש- שיש קיסר , K-STONE ועוד
גלריה תעשיות שיש כדר - שיש גרניט לפינת אוכל

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

שיש אי למטבח ו- כיורי שיש וברזים
שיש למטבחים שיש גרניט פורצלן